ДІЛОВА ЕТИКА

ДІЛОВА ЕТИКА - це ... Що таке ДІЛОВА ЕТИКА?
ДІЛОВА ЕТИКА
(business ethics) Звід неформальних (невстановлених в законодавчому порядку) правил, яких дотримуються фірми в своїй діяльності. Ділова етика включає в себе чесність у відносинах з працівниками, клієнтами (покупцями), постачальниками і конкурентами, а також охоплює питання, що стосуються впливу діяльності фірм на здоров'я людей, навколишнє середовище і тваринний світ. Якщо хороша репутація допомагає успішно вести справи і приносить додаткову вигоду, то етична поведінка в деяких випадках веде до зниження прибутків, хоча і далеко не завжди. Особливо важкі питання ділової етики виникають у зв'язку з діяльністю багатонаціональних фірм, коли деякі їх дії, наприклад підкуп чиновників, без якого в ряді країн взагалі неможливо вести справи, в інших країнах визнаються кримінальними злочинами.

Економіка. Тлумачний словник. - М.: "ИНФРА-М", Видавництво "Всесвіт". Дж. Блек. Загальна редакція: д. Е. н. Осадча І. М.. 2000.

ДІЛОВА ЕТИКА
правила і норми службової поведінки.

Райзберг Б. А., Лозівський Л. Ш., Стародубцева Е. Б.. Сучасний економічний словник. - 2-е вид. , Испр. М.: ИНФРА-М. 479 с. . 1999.


Економічний словник. 2000.